Zastanawiasz się, jak przełamać rutynę w sypialni? Sprawdzonym sposobem jest wprowadzenie do wspólnych igraszek urozmaicenia w postaci pikantnych zabawek. Dildo i wibratory nie muszą być bowiem używane w samotności. Zobacz, jak sztuczny penis może podnieść temperaturę podczas seksu.

Sposób na grę wstępną

Jednym ze sposobów wykorzystania sztucznych penisów jest użycie ich do gry wstępnej. W tym wypadku dobrze jest zdecydować się na modele wibrujące, które rozgrzeją obojga partnerów. Drgające dildo możesz zbliżać do łechtaczki partnerki, stymulując wrażliwe części jej ciała. Sam także skorzystasz na użyciu zabawki, ponieważ przesuwanie wibratora wzdłuż penisa spowoduje przyjemne uczucie, zachęcające do dalszych igraszek.

Podwójna przyjemność

Nie odkładaj sztucznego penisa zaraz po grze wstępnej, bo może się on przydać do dalszej zabawy. Wraz z partnerką możecie go użyć w momencie wyjątkowego uniesienia do podwójnej penetracji. Podczas, gdy Ty będziesz pieścił partnerkę analnie, ona może używać dildo do pobudzania punktu G w pochwie. Przyjemne uczucie wypełnienia sprawi, że orgazm będzie wyjątkowo przyjemnym doznaniem, a droga do jego osiągnięcia przepełniona maksymalnym podnieceniem.

Przejmij kontrolę nad partnerką

sztuczny penis

Warto również wybierać sztuczne penisy z dodatkowymi funkcjami, takimi jak zdalne sterowanie. Niektóre akcesoria erotyczne pozwalają bowiem połączyć się z aplikacją mobilną w smartfonie i sterować swoim działaniem z ekranu telefonu. W ten sposób wspólne igraszki można wynieść poza progi sypialni. Wibrujące dilda sprawdzą się w czasie podróży służbowych, czy oddzielnych wyjazdów. Sfery intymne partnerki będą pieszczone zgodnie z wolą osoby sterującej urządzeniem. To ciekawy sposób na urozmaicenie życia erotycznego, który sprawdzi się nawet podczas podróży.

Wykorzystaj możliwości zabawek erotycznych do wspólnych igraszek. W łatwy sposób uda Ci się przełamać rutynę w sypialni i przywrócić dawną namiętność. Korzystaj ze sztucznych penisów na jeden z wybranych sposobów!