Choć ponętne stroje kojarzą się głównie z koronkami, to bardzo dużo zwolenników maja i stroje zdecydowanie bardziej charakterystyczne, jak lateks czy bielizna skórzana. Mają one ogromne grono fanów – występuje ona w najróżniejszych kolorach i odsłonach. Znajdą się tu i białe sukienki, i czarne kombinezony, i czerwone pończochy czy majtki. Tak naprawdę z lateksu można wykonać praktycznie wszystko.

Zaczynamy przygodę z lateksem – co na początek?

strój lateksowy

Wybierając swój pierwszy strój lateksowy ze SexShop112, każdy musi zwrócić uwagę na to, aby był on przede wszystkim wykonany z dobrego materiału i wygodny. Dlatego warto wybrać profesjonalny sklep. Najczęściej na pierwszy zakup polecane są sukienki – ze względu na to, że najłatwiej się z nimi obchodzić. Oczywiście do kupującego należy wybór, czy szuka czegoś stricte do sypialni, czy chciałby czegoś, co można założyć także np. na imprezę. Bo ważne jest, że pod pojęciem lateksowa bielizna kryją się nie tylko majtki czy skąpe, wręcz sznurkowe ubrania, ale także, a może właśnie przede wszystkim, pełnowymiarowe sukienki czy kombinezony. Pięknie prezentują się lateksowe pończochy, jednak do ich wkładania należy mieć już wprawę z tym materiałem. 

Jak zakładać lateks?

Inaczej niż zwykła bielizna lateks wymaga specjalnej pielęgnacji. Dlatego każdy, kto zakłada taki strój, wykonuje takie kroki:

  • zdejmuje całe ubranie, aby nie wycierało ochronnej warstwy żelu 
  • ponieważ bielizna lateksowa jest z gumy, potrzebuje poślizgu – dlatego smaruje się ciało żelem lub talkiem,
  • smaruje bieliznę wewnątrz,
  • nogawki czy rękawy zwija podczas przekładania,
  • uważa na paznokcie, a najlepiej – ubiera lateks w rękawiczkach,
  • nigdy nie stosuje do nawilżenia środków zawierających tłuszcz.

Lateksowe ubrania to na pewno seksowny i nietypowy sposób ubioru – doskonały i do sypialni, a czasami nawet na wyjątkowe okazje. Chętnie jest wybierany chociażby na różnego rodzaju przebierane imprezy. Nie tylko doskonale formuje on sylwetkę, ale i sprawia, że wygląda się niezwykle ponętnie.