Jeśli jesteś fanem BDSM lub myślisz o spróbowaniu dominacji ze swoim kochankiem, warto zaopatrzyć się w adekwatny strój. Nie tylko zasugeruje on Twojej drugiej połówce, na co masz ochotę, ale również świetnie sprawdzi się podczas seksu jako element uległości.

BDSM — co to właściwie jest?

BDSM to forma fetyszu polegającego na uległości i dominacji. Choć niektórzy opierają na nim całą swoją aktywność w łóżku, można też wykorzystać go jako ciekawe urozmaicenie. Warto zaznaczyć, że w BDSM zawsze występuje świadoma zgoda, nie jest to molestowanie, a jedynie odgrywanie określonych ról. Choć wydawać się może, że to zawsze mężczyzna dominuje, a kobieta ulega — nie jest to żadna reguła, a każda para decyduje o tym samodzielnie. Komu więc mogą się spodobać takie praktyki? Właściwie każdemu, kto znudził się klasycznym seksem i poszukuje czegoś nowego. Szczególnie może zainteresować osoby, które nieświadomie stosują różne elementy BDSM takie jak klapsy czy pociągnięcia za włosy.

Jak wprowadzić dominację do swojej sypialni?

Jeśli ktoś nie wie, jak zainicjować takie zabawy, warto rozważyć zaskoczenie drugiej połówki ciekawym gadżetem lub strojem. Dla osób lubiących przebieranki czy odgrywanie scenek będzie to z pewnością idealne rozwiązanie. Skórzana uprząż albo lateksowa bielizna wymownie zasugeruje kochankowi, kochance, jakie masz fantazje, a dodatkowo pobudzi wyobraźnię. Warto też wykorzystać kajdanki czy pejcz, jeśli masz ochotę na coś ostrzejszego. 

Jakie stroje są najlepsze?

stroje bdsm

Każdy musi zastanowić się indywidualnie, czego właściwie oczekuje. Jeśli głównym celem stroju ma być jedynie gra wstępna, dobrze sprawdzą się body, rękawiczki i sukienki — najlepiej lateksowe lub skórzane. Dodatkowo osoby, które lubią powoli podkręcać atmosferę w swojej sypialni, powinny zadbać o takie elementy jak sznurowania czy zamki, które wydłużą oczekiwanie na przyjemność.

Z kolei dla tych, którzy nie czują w pełni usatysfakcjonowani swoim życiem seksualnym, pomocne mogą okazać się dopełnienia stroju takie jak opaska na oczy, która pozwoli w pełni skupić się na doznawanych odczuciach. Jeśli jednak poprzednie propozycje wydają Ci się zbyt delikatne, dobrym pomysłem może być obroża ze smyczą, którą można wykorzystać zarówno do gry wstępnej, jak i ograniczenia ruchów podczas seksu. Odkrywaj więc stroje BDSM, a z pewnością znajdziesz coś dla siebie!