Styl bielizny musi współgrać z ogólnym stylem kobiety. Kształtuje nastrój i sprawia, że czujesz się lepiej i pewniej. Bielizna erotyczna jest jednym z elementów, który buduje poczucie własnej wartości i pomaga stworzyć pozytywny nastrój na cały dzień. Istnieje wiele rodzajów bielizny, a każdy styl ma swój charakterystyczny wzór, który przekazuje charakterystyczny pomysł.

Trochę historii

Historia bielizny jest bogata w odkrycia i eksperymenty. Współczesne kobiety mają szczęście, że jest możliwość do wyboru wiele kompletów bielizny. Kobiety w starożytnych kulturach, takich jak Egipt czy Rzym, mogły być zadowolone z małych pasków materiału do podtrzymywania piersi, a materiał między nogami służył im jako bielizna.

Znacznie później pojawiły się gorsety, które nie służyły już do zasłaniania piersi, ale do ich spłaszczenia, a jednocześnie nadania wdzięku sylwetce i postawie. W różnych epokach modele gorsetów mogły być otwarte lub zamknięte.

Moda w obecnych czasach pozwala na wybór dowolnego stylu bielizny. Dla kobiet dostępne są opcje retro, bielizna klasyczna, bielizna erotyczna, z różnymi akcesoriami i dodatkami. Wszystko to zapewnia prawdziwą wolność wyboru, pozwalając na eksperymentowanie ze stylem i wypróbowywanie różnych stylizacji.

Bielizna erotyczna

Bielizna erotyczna jak ta tutaj pozwala na uruchomienie wyobraźni i fantazji. W tym dziale znajdują się zarówno tradycyjne gorsety, jak i specjalne pasy do pończoch z pończochami. Ten rodzaj bielizny różni się od opcji codziennych i nie jest przeznaczony do noszenia przez cały czas.

Body i monokini

Body z wyglądu przypomina zamknięty kostium kąpielowy, ale w przeciwieństwie do niego ten model wyposażony jest w zapięcie. Korpus zapinany jest na haczyki lub guziki, a materiały często wykonane są z przezroczystej tkaniny.

Body może być częścią zestawów erotycznych, jak i wariantem do codziennego użytku. Wynika to z faktu, że modele te wyglądają uwodzicielsko i atrakcyjnie, a jednocześnie różnią się wygodą i praktycznością.

bielizna erotyczna

Krewnymi bodysuit są monokini, które narodziły się wraz z bikini. Modele te były kiedyś przełomem w modzie plażowej, a następnie przeniosły się do sekcji bielizny. W wersji klasycznej komplet monokini składa się z gorsetu i majtek połączonych paskami materiału lub łańcuszkami. Nowoczesne wersje monokini pozwalają na wybór tego formatu kobietom o każdej figurze. Specjalny krój pozwala w razie potrzeby skorygować sylwetkę, dzięki czemu model będzie dobrze wyglądał na kobiecie.

Gorset

Gorsety to tradycyjna opcja bielizny erotycznej. W klasycznym formacie są wyposażone w stanik z fiszbinami, który daje efekt podtrzymujący oraz specjalne blaszki, które odpowiadają za zwężenie talii i bioder. Gorsety podkreślające sylwetkę szyte są z gęstej tkaniny. Są jednak wersje, które nie dążą do korekty talii. Mogą być wykonane z koronki i gipiury.

Peniuar 

Ten rodzaj homewear jest obecny w kobiecej garderobie od kilku epok. Peniuar dodaje elegancji obrazowi, czyniąc go kompletnym i pełnym wdzięku. Wykonane są z muślinu, jedwabiu, szyfonu lub innego przezroczystego materiału. Peniuar jest prawie nieważki, dlatego będzie doskonałą opcją do użytku domowego zamiast zwykłych szlafroków i piżam.