Blogowanie wciąż cieszy się ogromną popularnością, szczególnie wśród osób zajmujących się szeroko rozumianą erotyką. To doskonały sposób na przekazanie czytelnikom swojego zdania i doświadczenia, a także wiedzy. Blog erotyczny może być prowadzony przez każdą osobę w inny sposób. Poniżej znajdziesz kilka propozycji na rozpoczęcie działalności na tej płaszczyźnie. 

Publikowanie opowiadań erotycznych

Opowiadania erotyczne od zawsze przyciągają masę czytelników. Erotyczny blog może w całości się z nich składać. Największe platformy udostępniają też teksty napisane przez fanów i autorów rozpoczynających swoją przygodę z tą formą opowiadań. To propozycja dla osób kreatywnych, które mają spore doświadczenie i potrafią podzielić się nim w atrakcyjny sposób. Z czasem taki blog erotyczny (zobacz) może zainteresować jakieś większe wydawnictwo, które zajmuje się książkami z tego gatunku.

Udzielanie porad swoim czytelnikom

Edukacja seksualna w Polsce wciąż stoi na niskim poziomie, ale ludzie chcą wiedzieć na jej temat więcej. Porady erotyczne to świetny sposób, żeby zacząć prowadzić bloga. Czytelnicy mogą mieć swoje własne pytania, które będą zostawiać w komentarzach. Na wiele z nich odpowiedź może być oczywista, ale warto się nią dzielić. W ten sposób można przyciągnąć na bloga erotycznego więcej osób zainteresowanych nowymi rozwiązaniami w sypialni albo praktyczną wiedzą pochodzącą ze sprawdzonego źródła.

Recenzowanie gadżetów erotycznych

Gadżetów na rynku wciąż przybywa, wiele z nich jest tanich, przez co przyciągają młode osoby szukające nowych wrażeń. Recenzje mogą mieć charakter porad erotycznych, ale można podejść do nich w pełni rzetelnie, skupić się na parametrach, możliwościach i wydajności. Każda forma recenzji będzie dobra, bo w Polsce tego typu blogi dalej są rzadkością, a ludzie poszukują informacji, które pomogą im zdecydować, czy warto wydawać na coś pieniądze.