Masturbacja i osiąganie pełni rozkoszy bywa nadal tematem tabu, jednak świadome własnego ciała kobiety coraz częściej sięgają po specjalne wibratory dla pań. Te kobiece gadżety erotyczne pozwalają na samozaspokojenie, ale także urozmaicenie życia seksualnego. Wśród kobiecych wibratorów można znaleźć wiele niebanalnych propozycji, które nie tylko pomagają w osiągnięciu orgazmu, ale także wyglądają wyjątkowo. Co wybrać, jak korzystać z wibratorów dla pań dla pełni satysfakcji?

Fantazyjne wibratory dla pań

Wibrator dla pań nie musi mieć klasycznego kształtu penisa, bardzo często gadżety erotyczne tego typu uwzględniają szczególne potrzeby kobiet i ich anatomię. I tak powstają nowoczesne wibrujące zabawki erotyczne takie jak:

  • wibratory króliczki, kaczki, pingwinki,
  • wibrujące jajka,
  • stymulatory łechtaczki,
  • masażery różnego typu.

Niemal każdy producent gadżetów erotycznych ma w swojej ofercie bogate portfolio wibratorów dla pań.

Jak używać wibratora dla kobiet?

Używanie wibratora dla pań jest mocno indywidualną kwestią, gdyż strefy erogenne każdej kobiety mogą w różny sposób reagować na stymulację. Wiele także zależy od formy zabawki, sposobu jej sterowania. Trzeba sprawdzić, jak dany sprzęt sprawdza się w konkretnym przypadku. Większość wibratorów dla pań będzie dawała jeszcze większej satysfakcji przy zastosowaniu odpowiedniego lubrykantu.

wibrator dla pań do stymulacji łechtaczki

Kobiecy wibrator do masturbacji

Najczęściej wibratory dla pań mają służyć samozaspokojeniu popędu seksualnego, masturbacji. Dlatego warto, by były one dyskretne i wygodne w użyciu. Kobiety często lubią eksperymentować, dlatego nie ma nic dziwnego w posiadaniu nawet kilku różnych modeli damskich wibratorów.

Wibrator dla pań do urozmaicenia stosunku

Dzięki wibratorom dla kobiet można także urozmaicić życie erotyczne z partnerem. Wspólna zabawa może przynieść jeszcze większą satysfakcję. To sposobność na lepsze poznawanie własnych potrzeb w związku.