Mężczyznom też należy się coś od życia. Kto powiedział, że samotny facet musi być skazany na robienie sobie dobrze wyłącznie ręką? Najlepsze sex shopy myślą również o panach i mają w swojej ofercie produkty przeznaczone specjalnie dla nich. Masturbatory oraz sztuczne waginy. Są to akcesoria erotyczne jak na razie nieco mniej popularne niż dedykowane kobietom wibratory. Warto więc dowiedzieć się o nich czegoś więcej. Czy opłaca się zakupić tego typu zabawkę?

Niesamowite doznania

gumowa cipaRealistyczna sztuczna cipka gwarantuje bardzo realistyczne odczucia. Najlepsze modele pozwalają poczuć się tak, jakby zanurzać penisa w pochwie prawdziwej kobiety. A może nawet lepiej. Przecież podczas realnego stosunku, często trzeba stosować zabezpieczenie w postaci prezerwatywy. Posuwanie sztucznej cipki jest natomiast w stu procentach bezpieczne. Wnętrze takiego masturbatora jest wyściełane materiałem, który imituje kobiecą skórę. Penis jest szczelnie opięty, przez miękką i cieplutką powłokę. Konstrukcja urządzenia pozwala też na zaaplikowanie odpowiedniego nawilżenia.

Rozmaitość kształtów i rodzajów

Na rynku dostępne są modele o różnych wielkościach, kształtach i zasadach działania. Są takie, które umożliwiają penetrację również drugiej dziurki. Większość jest zasilana silniczkami, które pozwalają na przełączanie pomiędzy co najmniej kilkoma trybami. To gwarantuje możliwość stopniowego intensyfikowania doznań. Dostarcza przyjemności, której nie dałoby się osiągnąć w inny sposób.

Sztuczna cipka już na pierwszy rzut oka wygląda podniecająco. Odwzorowuje bowiem wygląd kobiecych narządów. Prawdziwy rarytas stanowią pochwy, które zostały skonstruowane w oparciu o anatomiczne odlewy gwiazd porno, takich jak:

  • Sasha Grey,
  • Lela Star,
  • Faye Reagan,
  • Viking Barbi.