Impotencja to poważny i wstydliwy problem, jednak nie oznacza ona braku możliwości osiągnięcia orgazmu. Dotknięci nią mężczyźni nadal mogą osiągać bowiem orgazm analny, który pod wieloma względami lepszy jest nawet od tego towarzyszącemu seksowi waginalnemu. Osiąganiu przyjemności umożliwi tym mężczyznom strapon, który jest bardzo popularnym gadżetem erotycznym dla par.

Strapon – czym jest?

Ta zabawka erotyczna to po prostu dildo wyposażone w specjalną uprząż, dzięki której kobieta może przytwierdzić je sobie do pasa, co daje jej możliwość zaspokojenia mężczyzny podczas seksu analnego. Strapon to więc gadżet, dzięki któremu to kobieta przejmuje inicjatywę podczas seksu, a mężczyzna jest stroną bierną.

Strapony wykonane mogą być z rozmaitych materiałów, a niektóre mają dodatkowe właściwości dające mężczyźnie więcej przyjemności. Część z nich posiada też po stronie kobiety końcówkę, dzięki której i ona może osiągnąć orgazm.

Strapon a impotencja

Dla mężczyzn, którzy zmagają się z całkowitą impotencją, strapon jest często jedynym sposobem na odczuwanie rozkoszy z seksu i potrafi on także uratować związek, który bez seksu po prostu by się rozpadł.

Dostępne są też różne modele tych gadżetów, a niektóre z nich dają więcej rozkoszy niż inne, gdyż posiadają one inny kształt, są zakrzywione, bądź też posiadają wypustki.

Niektóre modele, wykonane z naturalnych materiałów, można też dodatkowo podgrzewać lub schładzać, dzięki czemu mężczyźni są w stanie osiągnąć jeszcze intensywniejszy orgazm.