W ofercie gadżetów erotycznych odnaleźć można wiele różnych wibratorów. Te urządzenia służą stymulacji stref erogennych za pomocą emitowanych drgań. Jednym z rodzajów cieszących się dużą popularnością jest wibrator króliczek. Jakie produkty można odnaleźć w tej kategorii i na co zwrócić uwagę, aby wybrać najlepszy?

Wibrator króliczek – jak wybrać?

Tego typu urządzenia umożliwiają stymulację łechtaczki i wnętrza pochwy w tym samym czasie. Gadżety z tej kategorii składają się z korpusu służącego do penetracji i dodatkowej wypustki. Ta ostatnia nazywana jest właśnie „króliczkiem”. Większość modeli wyposażona jest w oddzielne silniczki w każdej z dwóch części. Dzięki temu można wykorzystywać na raz tylko jeden z rodzajów stymulacji. Wybierając wibratory króliczki, należy przede wszystkim przywiązać wagę do tego, z jakiego materiału zostały wykonane. Tworzywo musi być w pełni bezpieczne dla osoby, która będzie korzystała z gadżetu. Zaleca się decydować na produkty z silikonu medycznego. Wybór przedmiotu z takiego surowca gwarantuje brak toksyczności. Jest to również materiał hipoalergiczny, który nie będzie wywoływał uczuleń i powodował podrażnień. Poszukując odpowiedniego wibratora, warto również zwrócić uwagę na intensywność drgań. Dobrym pomysłem może być zakup przedmiotu oferującego kilka trybów wibracji. Taki gadżet umożliwi dostosowanie najlepszego dla siebie poziomu stymulacji.

Inne aspekty wyboru

Osoby poszukujące produktów, które można wykorzystywać w kąpieli, powinny upewnić się, że dany wibrator jest wodoodporny. Należy również zwrócić uwagę na wielkość gadżetu, dopasowaną do preferencji. Najwyższe bezpieczeństwo użytkowania zapewniają starannie wykonane produkty z wysokiej jakości materiałów. Pośród nowoczesnych gadżetów erotycznych odnaleźć można wiele ciekawych propozycji, oferujących dodatkowe funkcje. Więcej na: https://sensu.pl/wibratory-kroliczki