kulki gejszyZabawki erotyczne mogą zazwyczaj pomóc przed porodem w tym sensie, że dziewięć miesięcy przed rozwiązaniem brały intensywny udział w tworzeniu nowego życia. Mówiąc już jednak całkiem poważnie, kulki gejszy to zabawka erotyczna, która jest w stanie pomóc kobietom ciężarnym w czasie ciąży i w momencie samego porodu. I jest to pomoc bardzo znacząca.

Kulki gejszy umieszcza się w pochwie i podtrzymuje za pomocą mięśni dna miednicy. Te mięśnie mają ogromne znaczenie w okresie ciąży, ponieważ powiększający się brzuszek silnie na nie naciska, przez co stają się rozciągnięte i sflaczałe. Jest to kłopot, ponieważ parcie w czasie porodu wykonuje się właśnie za pomocą tych mięśni, a nie bez znaczenia są także takie kwestie, jak na przykład skuteczne trzymanie moczu.

Co więcej, trening mięśni dnia miednicy jest po prostu przyjemny. Najlepsze kulki gejszy zapewniają delikatną lub umiarkowaną stymulację seksualną, co pozwala na rozładowanie stresu związanego z ciążą i po prostu może poprawić humor przyszłej mamy w każdej sytuacji. Nie ma tu żadnych tajnych sztuczek czy trików, które trzeba zastosować. Zwyczajnie umieszczamy kulki gejszy we właściwym miejscu i cieszymy się nimi, a trening przychodzi sam z siebie, dzięki czemu nasze mięśnie pochwy są silniejsze.