Nie można dopuścić, aby do życia erotycznego wkradła się nuda. Rutyna i brak nowych doznań to najgorszy motyw, który może spotkać dwoje kochanków. Warto zatem rozważyć nowe możliwości, a jedną z nich jest postawienie na zmysłowość urozmaiconą gadżetami erotycznymi, które ułatwią wejście w rolę i dostarczą fantazyjnych doznań. Które produkty ze sklepowych półek nadadzą się najlepiej?

Sztuka uwodzenia
Rozpalanie zmysłów zaczyna się już od gry wstępnej, a w niej niezbędna będzie sztuka uwodzenia. W tym miejscu istotną rolę odegrają skórzane lub koronkowe maski na oczy, a także seksowna bielizna. Kobiece atrybuty zostaną podkreślone, wystarczy zatem by pobudzić wyobraźnię partnera.

Delikatny dotyk
Granice wytrzymałości osiągnąć można sięgając także po niepozorne gadżety erotyczne, na przykład specjalne piórka w zmysłowych kolorach. Kuszący, łaskoczący dotyk rozgrzeje do czerwoności zwiększając poziom podniecenia do maksimum.

Zmysłowy masaż
Jeśli zbliżenie ma być delikatne, romantyczne – nie może obejść się bez masażu ciała. Sprawę ułatwić może żel erotyczny, który wywoła przyjemne mrowienie i nawilży ciało dodając łatwości w prowadzeniu dłoni po skórze.

Rozkoszne wibracje
Ciekawym urozmaiceniem stosunku okazać się mogą nakładki wibracyjne na penisa, które zwiększą doznania zarówno mężczyźnie, jak i kobiecie. Jednocześnie nie przysporzą żadnego dyskomfortu ani bólu, który nie powinien mieć miejsca podczas zmysłowego zbliżenia.