Korki analne dedykowane są nie tylko kobietom, ale również mężczyznom. Zwykle maja one nieco stożkowy kształt – wszystko po to, aby jego użytkowanie było całkowicie bezproblemowe. Głównym zadaniem korka analnego jest dostarczenie rozkoszy oraz nieprzeciętnej ekscytacji. Jest to świetne urozmaicenie gry wstępnej lub masturbacji. Wszystko zależy od indywidualnych potrzeb oraz preferencji.

czarny klasyczny korek analny

Skutki uboczne

Korki analne to pewnego rodzaju ingerencja, więc nie można liczyć na to, że poprawią stan naszego zdrowia. Jest to gadżet erotyczny zalecany dla osób, które preferują zabawy analne. Warto jednak pamiętać, że brak doświadczenia może spowodować podrażnienia, a nawet dolegliwości bólowe. Każdy, kto decyduje się na miłość grecką musi liczyć się również z nieprzyjemnymi konsekwencjami. Oczywiście można ich uniknąć, jeśli tylko odpowiednio przygotujemy się do igraszek.

Powyżej – korek analny ze sklepu TwojeRozkosze.pl

Czy korek analny to wibrator?

Wiele osób mylnie uważa, że korek analny jest formą wibratora. Nic bardziej mylnego. Działanie tego gadżetu jest zupełnie inne. Zabawki różnią się również między sobą formą. Stosowanie korka jest również o wiele bezpieczniejsze, niż klasycznego wibratora. Jest on zaprojektowany w taki sposób, aby nie podrażnić najwrażliwszych odcinków odbytnicy.