Kobieta zmienną jest, dlatego też warto pozwalać swej partnerce na przyjmowanie różnych ról. Umiejętne pobudzanie swej damy, sprawi, że nie wpadnie w rutynę, Twoje zadanie polega na tym by cały czas ją intrygować, pobudzać, interesować sobą i seksem. Wbrew pozorom kobiety lubią współżyć równie bardzo co mężczyźni, jednak by seks ją cieszył, musisz być tym, który wyzwoli z niej ekspresję.

W jaki sposób rozbudzić partnerkę?

stroje erotyczne cowgirlDobrym rozwiązaniem będą przebrania erotyczne, które pozwolą Twej kobiecie zapomnieć się w miłosnych uniesieniach a także być tą jaką w danej chwili chce być, usłużną ale i zmysłową pokojówką, dominującą policjantką, niewinną ale i pełną seksapilu uczennicą. Jeśli Twoja kobieta chce być dla Ciebie prezentem, zalecane stroje erotyczne to m.in. czerwona kokarda, namiętna pełna seksapilu śnieżynka. Kobiety niezwykle atrakcyjnie czują się, kiedy zakładają sexowne stroje, ostatnio mody jest kostium stewardessy, ponadto zawsze w modzie pokojówki, w różnych krojach. By oszczędzić sobie wyprawy do sklepów w których przebywanie może krępować, warto sprawdzić erotyczne stroje na sexshop112.

Co jeszcze możesz zrobić?

Panie lubią, gdy ich partnerzy wykazują się inwencją, wykonują pierwszy krok. Z pewnością sama Ci tego nie powie, jednak gdy zaproponujesz jej wspólne wyjście do ekskluzywnego butiku erotycznego, nie powinna odmówić, raczej doceni Twoje starania o komfort Waszego pożycia seksualnego. Warto zdecydować się na erotyczne, zmysłowe stroje dla Ciebie i dla niej, pozwól jej doradzić Ci w czym Ciebie widzi, Jeśli lubi być zdominowana, wtedy zapewne spodoba jej się lateksowa maska BDSM, pewnym dopełnieniem mogą być lateksowe rękawiczki dla niej. Nie warto się ograniczać dlatego też decydując się na stroje warto od razu postawić na kilka modeli, Twoja partnerka zapewne oprócz wymarzonego przez siebie stroju stewardessy będzie chciała mieć też np. ten pokojówki, da Wam to większą przyjemność erotyczną, polecana jest również zarówno damska jak też męska odzież jadalna.