Punkt G, dla części kobiet, nadal pozostaje zagadką – czymś, co podobno istnieje. Nie wiedzą one jednak, gdzie się znajduje ani jak go pobudzić. Stymulacja punktu G – czy to możliwe? Czy pomoże nam wibrator punktu G?

Stymulacja punktu G – jak zacząć?

Punkt G znajduje się zaraz za wejściem do pochwy (kwestia kilku centymetrów), na jej przedniej ściance. Wbrew pozorom (i nazwie), punkt G nie jest jedynie małym punkcikiem, a obszarem. Składa się on z licznych gruczołów i jest silnie unerwiony – między innymi dlatego jest tak wrażliwy. To, jak bardzo przyjemne jest stymulowanie punktu G, wynika też z tego, że tkanka ta łączy się też z grzbietem łechtaczki.

wibrator punktu g

Część kobiet nie wie nawet, jaka przyjemność wynika ze stymulacji punktu G. Warto więc się nad tym zastanowić i porozmawiać z partnerem, jeśli go mamy. Każda kobieta ma ten unerwiony obszar, a znalezienie go wniesie życie intymne na nowy poziom. Warto więc spróbować – powinna to zrobić nie tylko kobieta w stałym związku, ale też singielka!

Wibrator punktu G – jak pomoże?

Członek partnera, niestety, może nie pomóc nam w zlokalizowaniu punktu G. Jest on, w stanie wzwodu, zbyt sztywny. W zlokalizowaniu tego obszaru może pomóc nam wibrator punkt G, który ma zakrzywioną końcówkę. Trafi ona w ten obszar bez problemu. Wibratory przeznaczone do stymulacji punktu G są tak wyprofilowane, by dokładnie trafić w pożądany punkt.

Gdy już będziemy dokładnie wiedzieć, gdzie się znajduje nasz punkt G, będzie można do niego dotrzeć podczas uniesień z partnerem. Wibrator punkt G może więc być elementem gry wstępnej, który pozwoli mężczyźnie poznać ciało kobiety i zbliżyć do siebie parę. Koniecznie sprawdź https://sexshop112.pl/60-wibratory-stymulujace-punkt-g.