Wiele osób wstydzi się tematu seksu i nie chce o tym rozmawiać, ponieważ uważają, że wykracza to poza tabu. Niestety jest to często powodem niezrozumienia w związkach i ograniczenia życia seksualnego.

Cel stosowania masażera

Nawet w najbardziej zgranym związku czasami może wgryźć się nuda i dlatego najlepiej temu zapobiegać wcześniej. Można zacząć od rozmowy z partnerem na temat problemu albo od razu zakupić masażer łechtaczki. Jest to wyjątkowe urządzenie, które można stosować w sposób zewnętrzny oraz wewnętrzny. Jednym z najbardziej popularnych modeli jest Marc Dorcel, który jest wyjątkowy, ponieważ pracuje zarówno na wibracjach, jak i ruchu rotacyjnym.

masażer erotyczny

Połączenie wibracji i ruchu rotacyjnego

Takie połączenie dostarcza dwa razy większą przyjemność niż standardowy masażer erotyczny. Cena takiej zabawki nie jest duża i oscyluje między 100-150 złotych. Dobrze, jeżeli masażer posiada różne tryby do wyboru, ponieważ w ten sposób dłużej można się nim bawić. Jednym z najciekawszych modeli masażerów na rynku jest Satisfyer Pro Penguin. Posiada on wyjątkowy wygląd pingwina jako jedyny z przedstawionych zabawek. Jest bardzo miły w dotyku oraz posiada dużą liczbę trybów pracy. Jego walory estetyczne z pewnością spodobają się wymagającym i pewnym siebie kobietom.