Podstawowa dmuchana lala jest wyposażona w imitację strefy erogennej, a więc w ciasny otwór, który ma zapewnić mężczyźnie nieziemską przyjemność w trakcie zabawy. Nie posiadają zbyt wielu funkcji i niestety bywają niewygodne w użyciu. Właśnie dlatego warto zwrócić uwagę na jakość materiału i wykonania oraz cenę. Najtańsze sex lalki niestety nie prezentują się zbyt dobrze i z pewnością nie będą długotrwałym źródłem przyjemności. Po kilku razach mężczyzna z pewnością poczuje, że do odpowiedniej stymulacji potrzeba mu czegoś więcej.

Zadziwiające możliwości realistycznych lal

lalka

Rynek erotyczny rozwija się w zadziwiającym tempie, spiesząc ze spełnianiem najskrytszych fantazji swoich klientów. Dostępne unowocześnione sexlalki zadziwiają realistycznym wyglądem oraz możliwościami, które będą w stanie doprowadzić mężczyzn na skraj wytrzymałości. Sporym zainteresowaniem cieszą się seks lalki wykonane z najwyższej jakości elastycznych materiałów, które fantastycznie imitują prawdziwe ciało. To również moment, w którym należy się zastanowić, jakie mamy oczekiwania. Niektóre dmuchane lale posiadają jedynie świetną imitację waginy, inne zostały wyposażone w aż trzy otwory umożliwiające penetrację waginalną, analną oraz imitację stymulacji oralnej. Producenci dbają o to, aby każdy z otworów był wystarczająco ciasny i dopasowywał się do penisa bez względu na jego rozmiar. W niektórych modelach dodatkowym źródłem są umieszczone wewnątrz wypustki, które przy nawet najmniejszym ruchu doprowadzą mężczyznę do silnej erekcji i fantastycznego orgazmu. Bardziej wymagający panowie mogą zastanowić się nad lalką z mechanizmami wibrującymi oraz ssącymi, dzięki którym upajający orgazm będzie jedynym możliwym zakończeniem wspaniałej zabawy.

Stosunek w ulubionej pozycji

Każdy mężczyzna posiada swoją ulubioną pozycję. Producenci również w tej kwestii nie pozostają obojętni. Lalka dmuchana, którą będzie można penetrować od tyłu na stojąco lub w sposób klasyczny. Warto w tym celu użyć ulubionego lubrykantu, nawet jeśli zdecydujemy się jedynie na włożenie penisa w usta lalki. Dodatek w postaci lubrykantu to dodatkowa porcja przyjemności.