Latexowy strapon doskonale nadaje się nie tylko do penetracji waginalnej i seksu analnego, ale również do peggingu, masturbacji i packingu. Przed odwiedzeniem pobliskiego sex shopu warto dowiedzieć się czego tak naprawdę oczekujemy od tego niesamowitego gadżetu erotycznego.

Jaki model wybrać?

Najpopularniejsze strapony skonstruowane są z pasków ze sztywnym pierścieniem, które można regulować. Uprzęże tego typu są bardzo wygodne i co najważniejsze można je idealnie dopasować do każdego ciała. Godne uwagi są przede wszystkim te zabawki erotyczne, które mają wymienne pierścienie. Wiele osób decyduje się także na strapony z rozciągliwym o-ringiem. Mało osób zdaje sobie sprawę z tego, że to właśnie uprzęże z szerokim paskiem zapewniają duże poczucie kontroli nad dildem, a dokładniej mówiąc nad jego ruchami.

Strapon w formie majtek

Dużym zainteresowaniem cieszą się także strapony o fasonie majtek albo szortów. Ich największą zaletą jest oczywiście to, że idealnie przylegają do ciała i nie trzeba marnować cennego czasu na zapinanie pasków. Niestety większość modeli ma wbudowany o-ring, dlatego też trzeba dobrać odpowiedni rozmiar dilda.

Jak korzystać?

Latex strapon może dostarczyć naprawdę wiele niesamowitych wrażeń i przyjemnych doznań, ale pamiętać należy o tym, aby korzystać z niego umiejętnie. W pierwszej kolejności warto wspomnieć o tym, aby poświęcić nieco czasu na zapoznanie się z tym gadżetem erotycznym. Do obecności strapona na biodrach należy przyzwyczaić nie tylko ciało, ale również swój umysł co niestety nie jest prostym zadaniem. Nie można zapominać również i o tym, aby postawić na sprawdzone lubrykanty. Porządne nawilżenie może okazać się bardzo przydatne przede wszystkim u tych par, które dopiero stawiają swoje pierwsze kroki z nową zabawką. Godne uwagi są lubrykanty na bazie wody.