Kajdanki to zdecydowanie najbardziej popularne akcesoria BDSM, które można kupić bez problemów w każdym sex shopie. Czym warto kierować się przy zakupie dobrych kajdanek? Sprawdź te porady!

Kajdanki BDSM – wszechstronna zabawka dla niej i dla niego

Jeśli chodzi o zabawki BDSM, kajdanki zdecydowanie znajdują się na najwyższej pozycji. Wykorzystywane są zarówno przez początkujących fanów zabaw bondage i sado-maso, jak również przez tych, którzy mają w tym już znacznie większe doświadczenie.

Z takimi akcesoriami BDSM można bawić się na wiele sposobów. Można założyć je zarówno na ręce, jak również na nogi. Dodatkowo, w sex shopach BDSM można kupić dodatki do kajdanek, o których piszemy poniżej.

Jakie kajdanki do BDSM wybrać?

Każdy sex shop BDSM może zaproponować swoim klientom szeroką gamę różnych rodzajów kajdanek. Co kupić?

Najtańsze kajdanki to te wykonane ze skóry ekologicznej. Przydadzą się do okazyjnych zabaw – są tanie i skuteczne. Bardziej wytrawni amatorzy BDSM na pewno wybiorą trwalsze kajdanki wykonane ze skóry naturalnej.

Aby zabawa z takimi akcesoriami BDSM była wygodniejsza, warto wybrać te podbite miękkim materiałem. Wtedy nie będą powodowały podrażnienia, otarcia skóry. Także powinny być one regulowane, aby łatwo dopasować je do obwodu rąk i nóg.

Dodatki do kajdanek – pasy, drążki, łańcuszki

Kajdanki same w sobie gwarantują mnóstwo ekscytacji w łóżku. Do wyboru są także różne dodatki do tych zabawek BDSM.

Dodatki do kajdanek:

  • pasy – najczęściej łączone w kształt litery X, aby połączyć ze sobą kajdanki na rękach i na nogach
  • drążki – sztywne drążki powodują rozparcie nóg oraz rąk z kajdankami
  • łańcuszki – łańcuszki łączą ze sobą kajdanki, mogą być także łączone z chokerem na szyi

Te, a także wiele innych emocjonujących dodatków dla amatorów niegrzecznych zabaw można kupić w dobrych sex shopach stacjonarnie, a obecnie przede wszystkim w sieci – np. na sexship112.pl.