Seksuolodzy przeprowadzili badania w świetle których wykryto, że partnerzy jeszcze niestety często pomimo coraz większej świadomości seksualnej noszą w swych umysłach wiele nieprawdziwych stereotypów na temat seksu. Jednym z nich jest ten, że gadżety erotyczne są przeznaczone jedynie dla aktorów porno i wyuzdanych kobiet. Lekarze seksuolodzy podkreślają, że długi czas jeszcze potrwa, by odkłamać te pseudo naukowe wywody, jednak to nie zmienia faktu, że Ty już dziś możesz mieć przy ich użyciu świetne pożycie seksualne wraz ze swą partnerką. 

Co w łóżku lubią kobiety? 

Panie lubią łaskotki, gdyż kobiece ciało pełne jest miejsc erogennych. Doskonale posłuży Wam piórko do łaskotania, które dodatkowo może posłużyć jako korek analny z kitką. Kobiety są praktyczne, więc taki gadżet w doskonałej jakości, stylowy i elegancki a przy tym użyteczny spodoba się Twej pani. Piórka do pieszczot do nabycia w ekskluzywnych butikach erotycznych są często wielofunkcyjne, posłuży Wam zarówno w trakcie gry wstępnej jak również podczas ostrzejszych, pikantniejszych zabaw BDSM. 

Dlaczego piórko jest świetnym pomysłem na igraszki we dwoje? 

piórko erotyczne

Piórko erotyczne jak te tutaj (https://sexshop112.pl/162-piorka-erotyczne) to wspaniała rzecz, którą zawsze możecie ze sobą zabrać gdziekolwiek się wybieracie. W razie kiedy macie dzieci nie otrzymacie pytań, mamo/tato a co to jest, bo nawet w bajkach braci Grimm jak np. 'trzy piórka’ one występują. Dla niegrzecznych, piórko posłuży idealnie jako korek analny, który delikatnie włożysz swej pani w jej uroczy, rozpalony tyłeczek. Piórka do seksu to luksus na który każdy może sobie pozwolić, warto spróbować gadżetu, którego rączka jest zakończona metalową kuleczką, dzięki czemu przyjemnie stymuluje odbyt, to naprawdę dobry produkt.